Hoppa till sidans innehåll

Inomhustränin Vt 2022 Hammarö TK


Hammarö Tennisklubb- Juniorverksamhet

Inomhusträning  Vt-2022 

 

 

Måndagar 

16.00-17.00 Tränare: Jonas Ackerot, 3 banor

1.Wilma Berger

2.Wilma Asplund

3.Athena Smith

4.Olivia Sandahl Jarnemo

5.Klara Uddenstig

6.Filippa Marthinussen

7.Freja Sandzèn

 

 17.00- 18.00 Tränare: Jonas Ackerot

Bana 1,2

1.Erik Ohlsson

2.Oscar Wallqvist

3.Milliam Magnusson

4.Klara Falkenström

5.Greta Karlsonius

6.Jouline Björnsson

7.Tamara Velemir

8.Ronja Nornvall

 

18.00-19.00  Tränare Jonas Ackerot, ass. Johan Olsson

Bana 1,2

1.Adam Ohlsson

2.Elliot Kihlman

3.Angus Johansson

4.Tristan Johansson

5.Folke Lind

6.Harry Lovsjö

7.Nadia Balic

8.Arman Balic

19.00- 20.00 tennis och fys  Tränare: Jonas Ackerot

Bana 1,2

1.Vilmer Cedervad

2.Axel Nordenfeldt

3.Kristian Andreas stenberg

4.Joel Andersson

5.Anton Willebrand

6.Oscar Norèn

7.Jesper Eriksson

8.Anton Hamr

9.Damian Dvoak

Tisdagar:

16.00 - 17.00 Tränare: Samuel Eliasson

1.Milliam Magnusson

2.William Ramström

3.Arvid Williamsson

4.Arvid Kammarbo

5.Adrian Sekula

6.Vukasin Velemir

kl.17.00- 18.00  Tränare: Samuel Eliasson

1.Eric Dennerlid

2.Philip Valle

3.Erik Ohlsson

4.Oscar Wallqvist

5.Erik Löfberg

6.Jonathan Persson

7.Noah Hjärne

8.Philip Roos

 

18.00- 19.00  Tränare: Jonas Ackerot

1.Klara Andersson

2.Klara Falkenström

3.Greta Karlsonius

4.Alicia Wechselberg

5.Alice Dahlèn

6.Thea Sundfeldt

 

 

19.00- 21.00, tennis och fys Tränare: Jonas Ackerot,3 banor

1.Vilmer Cedervad

2.Jesper Eriksson

3.Joel Andersson

4.Anton Willebrand

5.Anton Hamr

6.Oscar Norèn

7.Kristian Andreas Stenberg

8.Oskar Sjögren

9.Jakob Fällström

10.Simon Hallinger

 

  Torsdagar 

16.00- 17.00 Tränare: Jonas ackerot

1.Joel Andersson

2.Kristian Stenberg

3.Oscar Norèn

4.Oskar Sjögren Strandqvist

5.Jonathan Persson

6.Erik Dennerlid

 

17.00- 18.00  Tränare: Jonas Ackerot

1.Erik Ohlsson

2.Oscar Wallqvist

3.Erik Löfberg

4.Miliam Magnusson

5.William Ramström

6.Arvid Kammarbo

7.Arvid Williamsson

8.Ellen Landmark

9.Klara Falkenström

10.Greta Karlsonius

11.Isak Wixe Locken

 

18.00- 19.00  Tränare: Jonas Ackerot

1.Karin Boström

2.Alicia Wechselberg

3.Sanna Dennerlid

4.Greta Karlsonius

5.Clara Andersson

6.Klara Falkenström

7.Ellen Landmark

8.Alice Dahlèn

 19.00- 20.00, tennis  Tränare: Jonas Ackerot

1.Axel Nordenfeldt

2.Anton Hamr

3.Jesper Eriksson

4.Jakob Fällström

5.Anton Willebrand

6.Simon Hallinger

7.Damian Dvorak

8.Philip Valle

 

Lördagar 

10.00-11.00 Tränare: Jonas Ackerot,Samuel Eliasson

Bana 1,2,3

1.Filippa Marthinussen-12

2.Maria Patrikareas-11

3.Isabelle Grindevoll/Hedlund-11

4.Christina Karasimou-11

5.Olivia Sandahl Jarnemo-12

6.Astrid Johansson-11

7.Freja Sandzèn-12

8.Felizia Hult-12

9.Nadia Balic-13

10.Nellie Schmidt-11

11.Klara Uddenstig-12

12.Alice Nordlöf-12

13.Hedvig Sjöholm-14

14.Selma Karlèn-15

15.Estrid Rollof-14

16.Julia Cider-11

17.Lily Ericcsson-13

18.Selma Gustavsson-14

19.Kerstin Gustavsson-12

20.Signe Fredriksson Prècenth-12

21.Elvira Fredriksson Prècenth-12

 

 

11.00-12.00 Tränare: Jonas Ackerot,Samuel Eliasson

Bana 1,2,3

1.Ionnais Patrikareas-12

 

Lördagar

12.00-13.00 Tränare: Jennifer Eriksson, Therese Boström

1.

 

13.00-14.00 Tränare: Therese Boström

1.

 

 

 

 

 

Uppdaterad: 17 SEP 2018 13:47 Skribent: Jim Lindblom

Postadress:
Hammarö TK - Tennis
Hantverksvägen 12
66334 Skoghall

Besöksadress:
Hantverksvägen 12
66334 Skoghall

Kontakt:
Tel: 054510250
E-post: This is a mailto link

Se all info